kizilay_banner_728X090 width="728" height="90" title="">

PKK KOMUNİST VE DARWİNİST BİR TERÖR ÖRGÜTÜDÜR..

Murat Barış

Murat Barış

E-Posta : piratebaris@gmail.com

 Güneydoğu’da yıllardır devam eden bölücü faaliyetlerin arkasında Marksist-Leninist-Komünist ideolojiyi savunan pkk bulunmaktadır. Bu ideolojinin temeli ise Darwinizm’e (Evim Teorisi) dayalıdır ve terörün bu teori olmadan yaşam alanı bulması olanaksızdır. Darwinizm’in olmadığı yerde materyalizm olmaz.Materyalist fikrin olmadığı yerde komünist yapılanma olmaz.Komünizmin olmadığı yerde de PKK olmaz ! 

PKK Darwinist,komünist ve ateist bir terör örgütüdür.PKK’nın bu Darwinist fikri çalışmalarına karşılık,ülke çapında Anti-Darwinist çalışmalar yapılması şarttır.Darwinizmi benimseyen Avrupa, kendisiyle aynı felsefi inanca sahip olduğu için PKK’yı tüm gücüyle desteklemektedirler.Anti-Darwinist propogandaya o zamanlarda başlanmış olsaydı bugün terör diye bir konumuz kalmayacaktı. PKK’nın materyalist yapısına karşın Doğu’daki kürt kardeşlerimiz son derece dindar, ahlaklı, misafirperver, ve kaliteli insanlardır. PKK ile müslüman Kürt kardeşlerimizi iyi ayırt etmek gerekir.

PKK'ya Kesin Çözüm nedir ?

Sivrisineklerle tek tek mücadele etmek çözüm değildir.Çözüm, sineklerin oluşmasına sebep olan bataklığı kurutmaktır. O da silahla, topla, tüfekle olmaz. Zira 100 terörist öldürürseniz de, aynı kafada yüzlercesi olduğu sürece hiç bir sonuç alınamaz. PKK ile yapılacak fikri mücadele, örgütün psikolojisini alt üst edecektir. Fikirlerine dayanak bulamadıklarında, bunun propagandasını da yapmaktan vazgeçeceklerdir. PKK, Darwinizm ve materyalizm olmadan komünist propaganda yapamaz. Komünist propaganda yapamayınca taraftar bulamaz. Taraftar bulamayınca da gücünü kaybeder ve yok olur.

Devletimiz; Türk halkının komünizm, materyalizm ve Darwinizm’e karşı bilinçlenmesini sağlayacak sosyal politikalar oluşturarak veya bu konuda ehil sivil toplum kuruluşlarını desteklemelidir. 
Devlet televizyonlarında ve okullarında Darwinist telkinler yapılmamalı,yapılıyorsa karşılığı bilimsel olarak verilmelidir.
Basın yayın kuruluşları; kardeşliği, sevgiyi, merhameti ve inanç birliğini esas alan yayınlar yapmalıdır.
Köşe yazarları; anti-komünist propagandaya devam ederek, teröre öldürücü darbenin vurulmasında iş birliği içinde hareket etmelidirler.
İnternette, sosyal paylaşım sitelerinde ve sosyal ortamlarda bu konunun öneminden bahsedilmelidir.
 İmkanı olanlar gerekirse reklam panolarına ve gazetelere Anti-Darwinist mücadelenin önemine dikkat çeken ilanlar vermelidir.

Ateist - Komünist bölücü propagandaya karşı Yaratılışçı,Milliyetçi üniter devleti ve milli manevi değerleri savunan bir karşı propaganda şarttır.Bu propagandaya toplumun tüm kesimlerinin destek olmaları,teröre öldürücü darbe vurulana kadar bunu kararlılıkla sürdürmeleri ülkemizin geleceği açısından son derece önemlidir.


İzlenme: 948
htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR