kizilay_banner_728X090 width="728" height="90" title="">

KOMUNİZM YALANLARI..

Murat Barış

Murat Barış

E-Posta : piratebaris@gmail.com

Bilindigi gibi komunistler sürekli olarak 'Halkların Kardeşliği'nden ve barışcıl olduklarından söz ederler.Oysa bu durumun ideolojilerine hic uygun olmadığınıda bilmektedirler.
Bu ideolojik yöntem, masum insanların duygusal anlarını, zaaf yönlerini, kullanarak uygulanan ve komunist ideolojilerine taraftar toplamak amaciyla yapılan aldatıcı bir Lenin taktiğidir.
Komunizm tüm dinlere karşıdır, ırkçıdır, aileye önem vermez, çatısmacıdır, devlete karşıdır, ahlakı zayıflık olarak görür, bilime ve sanata da tamamen kapalı bir yapıdadır.
Komunizmde sürekli olarak bahsedilen "Halkların Kardeşliği" ifadesi ise büyük bir aldatmacadır. Komunizmde kendinden olmayana hak tanınmaz bu yüzden de Faşizm ile Komunizm aynı frekanstan gelen ses gibidir. Komunizmin özlemini duyduğu kardeş halkı hayalini kurdukları Komunist ülkede yaşayan Ateist, Metaryalist ve Darwinist düşüncede ki halkların oluşturduğu, her türlü ahlak kurallarından yoksun, dinin olmadığı, kadınlar dahil herşeyin ortak kullanıldığı komunal bir kardeşlikdir.
Bu toplumda asla dindar insanlar olmayacaktir. Çünkü dindar insanlar Komunist ideoloji karşısında ki en büyük ve en güçlü engeldir. Bu nedenle komunist yönetim altında kalan dindarlar inançları gereği ya sürülür, ya hapsedilir yada öldürülürler. Komunizmin her fırsatta Devrim dedigi şeyde sadece bundan ibarettir. Devrim demek bir düzeni nasıl olursa olsun acımasızca yok etmek demektir ve bununda devrime göre tek yolu karşıt fikirleri ve bu fikirde olan insanları öldürerek ortadan kaldırmaktır..
Oysa islam ahlakında farklı fikirlere sahip olmak bir suç değildir. Allah kuranda insanlara din dahil her yönden baskı ve zorlama yapmayı yasaklamıştır. Demokrasinin ana kaynağı dinler yani kutsal kitaplardır. Dünyada şu ana kadar din dışında olan tüm sistemler kullanıldı ama hala dünya istenilen huzura ve refaha kavuşmuş durumda değildir. Kökeninde ayrımcılık, çatışma, ahlaksızlık, sevgisizlik ve kan olan bu sistemlerden barış dolu bir dünya beklemek elbette imkansızdır.
Temeli Darwinizme dayanan bu pağan ideolojilerine karşı Anti fikri ve Anti ilmi çalışmalar yapılmalı, Evrim Teorisi ile hayatın kör tesadüfler sonucunda oluşmadığını tam tersi bir düzen,üstün bir akıl ve üstün bir tasarımla Allah tarafından yoktan yaratıldığını, Allah'ın yüce varlığını hem bilimsel, hemde dini olarak güzelce anlatmaktan geçer.
 
www.komunizminkanlitarihi.com


İzlenme: 1400
htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR