kizilay_banner_728X090 width="728" height="90" title="">

GÜNEYDOĞU'DA KOMUNİST TEHLİKE

Murat Barış

Murat Barış

E-Posta : piratebaris@gmail.com

Pkk terör örgütü, Hükümetimizin demokratikleşme alanında yapılan değişiklikleri nedeni ile şuan da sakin gibi görünsede aslında tekrar ortaya çıkmak için pusuda bekliyor. Sözde anlaşma sağlanan bu süreç içerisinde Pkk terörü hem ideolojik hemde lojistik yapılanma açısından kendini yeniden organize ederek toparlanma zamanı kazandı. Devletimizin tek bayrak ve tek vatan vurgusunu yada İmralıyı bahane ederek özellikle seçim sonrası anlaşmayı bozmaları muhtemeldir. Çünkü, Komunist ideolojide Komunizm dışında bir sistem kabul edilmez. Komunizmi yeterince bilmeyenler Komunizmin aldatıcı barışsever havasına veya kardeşlik yalanlarına inanabilirler. Bu taktikler Komunizmin hedefe ulaşmak için kullandığı bir yöntemdir. Lenin'den kalma 1 adım geri 2 adım ileri Komunist taktikleridir. Komunistler her zaman barıştan yana veya anlaşmalara sadık gibi görünseler de aslında anlaşmaya değil Komunist ideolojiye daha sadıktırlar. Bu nedenle millet olarak Komunizmin ve Pkk'nın iç yüzünü bilmek bu Ateist ideolojilere karşı nasıl tedbirler alınacağı konusunda önlem almamızı sağlayacaktır..

Pkk terörü sanılanın aksine kürt kardeşlerimize bağlı bir hareket degil,Komunist ve Darwinist bir harekettir.Bu nedenle pkk ve yandaşları ile devletimiz müzakere ederken Komunist ideolojiyi ve fikri alt yapısı olan Evrim Teorisini cok iyi bilmesi gerekmektedir.Bir yanılgıya düserek Komunist Pkk'nın vicdan yapıp silah bırakacagı yada çekileceğini sanmak ideoloji
k tehlikeyi ve getirecegi belaları bilmemekten ileri gelir..


Özerlik isteginde ki amac barıs icinde birlikte yasamak degildir.Özerlik talebi Güneydoguda komunist bir bölge kurma istegidir.Eger bu talep sonuc verirse bölünme kacınılmazdır.Güneydoguda olusturulacak komunist bir yönetim hedefini kat kat arttırarak imkansız isteklerini sıralıyacak,sürekli silahlanacak ve durmadan tehditler,saldırılar yapacaktır.Daha sonrada uydurma bahanelerle sınırları ayıracak ve bagımsızlık ilan edeceklerdir.! Ve bunlar olurken diger komunist ülkelerle birlesmeler yapılacaktır.Nihayetinde ise hep istedikleri o dünya savasları kacınılmaz olacaktır.

Güneydoguda olusturulacak özerk bir devlet ülkemizi bölme amacından baska bir anlama gelmez.Ülkemizi parcalama planları icinde olanlar şunu iyi bilsinler, "Bu ülkenin bir karıs topragını dahi hic kimseye vermeyiz ve hic birseyle degismeyiz.Gerekirse 70 milyon savasırız ama bu ülkeyi ve kürt kardeslerimizi Komunislerin eline asla bırakmayız.."

Türkiye'nin Güneydoğusunda kirli bir oyun oynanıyor. Bu oyunun amacı, önce Güneydoğu'yu, ardından Türkiye'yi ve en son olarak da tüm dünyayı komünist yapabilmek. Şu anda "PKK ile masaya oturalım" veya "Güneydoğu'da PKK'ya toprak verelim" şeklinde çıkan çatlak sesler, bilerek veya bilmeyerek aynı amaca hizmet ediyor: Komünist bir dünya devleti...

İnsanların çok büyük bir bölümü bu ciddi tehlikenin farkında bile değiller. Kendilerince, toprak verilirse, PKK ile masaya oturulur, Öcalan ikna edilirse Türk topraklarında terörizmin sona ereceğini sanıyorlar. Bölünme taraftarlarının bir kısmını ise eski komünistler oluşturuyor. Bu kişilerin büyük bir çoğunluğu yıllar içinde çizgilerini değiştirmiş göründüler, dikkat çekmemeye çalıştılar. Ancak komünizmin en ateşli savunucuları olarak gizliden gizliye propagandalarını yürüttüler, hala da yürütmeye devam ediyorlar. Onların "en iyi çözüm toprak vermek" telkinleri sistematik olarak yaygınlaştırılmaya, bu sinsi fikir, insanlara makul gösterilmeye çalışılıyor. Halkımıza, "tek çözüm bu kaldı" hipnozu uygulanıyor. Bunu yaparak, Kürt kardeşlerimizi de, bütün Türkiye'yi de kendilerince felakete sürüklemeyi planlıyorlar. Bu tehlikeli oyunu yumuşak bir dille, ince telkinlerle, "mağduruz, eziliyoruz, kurtuluşumuz bu" maskesi altında göz göre göre oynuyorlar. 20. yüzyılda dünyaya acı, kargaşa ve zulüm getiren komünizm felaketini ve vahşetini daha da vahşi bir şekilde yaşatmaya çalışıyorlar.

Bu kitabın amacı; komünist bir terör örgütü olan PKK'nın asıl niyetini, Kürt kardeşlerimize yönelik oynanan oyunu ve ülkemizin bölünmesinden yana olanların çarpık fikir yapılarını deşifre edebilmektir. Burada bilinmesi gereken bir nokta daha vardır. Bölücü terör örgütü, Kürt milliyetçiliği üzerine kurulmuş terörist bir gruptan ibaret değildir. 

PKK; KÜRT MİLLİYETÇİLİĞİNİ KENDİ ÇIKARLARI DOĞRULTUSUNDA KULLANAN DARWINİST, KOMÜNİST, STALINİST VE LENINİST BİR YAPILANMADIR.

Bu gerçeğin farkında olmak, PKK hakkında bilinenler ve PKK'ya yönelik alınması gereken tedbirler konusunda tamamen farklı bir bakış açısı getirir. Ülkemizin güneydoğusunda yaşanan bu terör sorununu Türkiye'yi parçalayarak çözebileceklerini sananlar ve "toprak verelim kurtulalım" diyenler, bu kitabı okuduklarında ne kadar büyük bir bela ile karşı karşıya olduklarını çok daha iyi anlayacaklardır.

 

 

 


İzlenme: 838
htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR