kizilay_banner_728X090 width="728" height="90" title="">

Abdurrahim Albayrak: Yasin kiralık olarak gidecek

16 Aralık 2014 Salı 13:11
abdurrahim-albayrak-yasin-kiralik-olarak-gidecek

Galatasaray'da Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak, Pandev, Yasin ve Furkan'ın geleceği hakkında açıklamalarda bulundu.

 NTVSpor'a konuşan Abdurrahim Albayrak, bekleneni veremeyen Goran Pandev ile Yasin Öztekin'in kulüpteki geleceği ile ilgili çarpıcı sözler söyledi.

PANDEV'İN GİTMESİ ÇOK ZOR

Son dönemde kadroya alınmayan Goran Pandev hakkında konuşan Abdurrahim Albayrak,"Pandev, Galatasaray'ın futbolcusudur. Gitmesi çok zor. Çok iyi şartlar altında transfer edilmiş. Galatasaray'dan yüklü miktarda para alıyor. 1 maç oynasın bakalım. İyi performans gösterirse o zaman niye satalım. Pandev kumaşı iyi olan bir futbolcu" dedi.

YASİN KİRALIK OLARAK GİDECEK

Yasin Öztekin'in Cesare Prandelli döneminde bir takım görüşmeler yaptığının altını çizen Abdurrahim Albayrak, "Hamza hocanın gelmesiyle bütün takımda bir istek oluştu. Futbolculara da hak vermek lazım. Onlar da şanslarını denemek istiyorlar. Keşke hepsi Galatasaray'da kalsa da faydalı olsa. Bazı arkadaşlarımızı asla bırakmak istemiyoruz ama başka kulüpler de oynama şansları olursa bize de ileride fayda sağlarlar. Sonuçta Galatasaray'da 11 kişi oynuyor. Göndereceğimiz oyuncular Galatasaray'a geri geleceklerdir. Yasin de kiralık olara gidecek" şeklinde konuştu.

FURKAN'I KARABÜK İSTİYOR

Umut ve Yasin'in kiralık olarak gideceğini söyleyen Abdurrahim Albayrak, "Sadece Furkan, daha önce Karabük'te başarılı performans gösterdiği için Karabük yönetimi satın almak istiyor. Biz de 'Oyuncu ile anlaşırsanız olabilir' dedik" ifadelerini kullandı.Haber okunma sayısı: 914

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER