kizilay_banner_728X090 width="728" height="90" title="">

Abdurrahim Albayrak: Bütün futbolcularım imzayı attı

05 Ocak 2015 Pazartesi 11:54
abdurrahim-albayrak-butun-futbolcularim-imzayi-atti

Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak, Beşiktaş maçı sonrasında önemli açıklamalarda bulundu.

 Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak, Beşiktaş maçı sonrasında önemli açıklamalarda bulundu.

Futbolculardan "Alacağımız yoktur" imzası istediğini, onların da "Nasıl istiyorsan öyle olsun" dediğini vurgulayan Albayrak,"Sneijder'den Melo'ya, Telles'ten Muslera'ya kadar herkes imzalarını attı. Tek kelime etmediler" dedi.

İşte Albayrak'ın sözleri;

"Bugün maç öncesinde Florya'ya gelen taraftarımıza teşekkür ediyorum. Başkanım gelemedi işi çıktı. Bu akşam bize galibieyt sevinci yaşatan oyuncularımıza da teşekkür ediyorum."

"İMZAYA KİMSE İTİRAZ ETMEDİ"

"Onlara başka bir konuda daha teşekkür ediyorum. Oyuncularımızla yaptığımız toplantıda bizlere maddi manevi konuda kolaylık gösterdiler. Bana "Sen nasıl istiyorsan öyle olsun" dediler. Bütün futbolcu kardeşlerime hepsine teşekkür ediyorum. Sneijder, Melo, Telles, Muslera'sına varıncaya kadar herkes imzasını attı tek kelime etmedi. Hamza Hoca'ya çok teşekkür ediyorum. Mali konularda bize en ufak bir pürüz çıkarmadılar. Herkes imzalarını attı tek kelime etmediler. Galatasaray camiasının bunları bilmesi lazım." "Ben söyledim arkadaşlar netice itibariyle 'borcu yoktur' kağıdına imza atıyorsunuz ve kimse itiraz etmedi ve şartları kabul ettiler." "Gördüğünüz gibi biz iyi bir ekip olduk. Galibiyet camiamıza hayırlı olsun.""BAŞKAN YEMEK VERDİ"

"Dün akşam Duygun Başkanımız geldi. Moral yemeği yedik. Herkese teşekkür ediyorum. Florya'ya gelen, destek veren taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Özellikle Ultraslan'a... Bizi moralli gönderdiler."

"DİNLENECEĞİZ..."

"İlk devrenin sonu. 10 gün dinleneceğiz. Bize iyi gelecek. Sizlere de çok teşekkür ediyorum. Yönetim tam kadro buradaydı. Onlara da teşekkür ediyorum. Biz iyi bir ekip olduk, tekrar o ekip ruhunu yakaladık."Haber okunma sayısı: 1070

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER