kizilay_banner_728X090 width="728" height="90" title="">
ronaldo-kucuk-haydari-mutlu-etti fernandao-milli-takima-goz-kirpti mili-takim-aday-kadrosu-aciklandi tarihi-gol-89da-geldi euro-2016-elemelerinde-tur-atlayan-takimlar fatih-terimden-izlanda-maci-sonrasi-aciklamalar izlanda-hocasindan-fatih-terim-ve-selcuk-inana-ovgu yildirim-demiroren-milli-takimimiz-tarih-yazdi iste-euro-2016-rakiplerimiz uefa-iste-turkiyenin-kahramani

Fenerbahçeli Fernandao, Fenerbahçe Gazetesi'ne çarpıcı açıklamalar yaptı.

EURO 2016'ya hazırlanan A Milli Takımımızın Katar ve Yunanistan ile oynayacağı hazırlık maçlarının aday kadrosu belli oldu.

Fransa bletini getiren golü 89'da Selçuk İnan attı. Türkiye tek yürek oldu..

2016 Avrupa Futbol Şampiyonası Eleme Grubu müsabakaları sonunda tur atlayan takımlar belli oldu.

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, İzlanda maçı sonrası önemli açıklamalarda bulundu.

İzlanda Teknik Direktörü Lars Lagerback, Türkiye'ye 1-0 yenildikleri maç sonrası konuştu.

TFF Başkanı Yıldırım Demirören, A Milli Takım'ın başarısının Türkiye'ye hayırlı olmasını diledi.

Fransa'da yazın düzenlenecek olan Avrupa Şampiyonası'na gidecek 24 takımın 20'si belli oldu.

UEFA, İnternet sitesinden Türkiye'nin sevinç fotoğraflarını paylaşırken Selçuk İnan, Arda Turan ve Hakan Çalhanoğlu'nu ön plana çıkardı.

  • Sıra
  • Takım
  • O
  • G
  • B
  • M
  • A
  • Y
  • Av
  • P
Hafta

19.08.2016 21:45

  • Adanaspor
  • 1 - 2
  • Bursaspor

20.08.2016 19:30

  • Trabzonspor
  • 2 - 0
  • Kasımpaşa

20.08.2016 19:30

  • Çaykur Rizespor
  • 1 - 1
  • Atiker Konyaspor

20.08.2016 21:45

  • Beşiktaş
  • 4 - 1
  • Alanyaspor

21.08.2016 19:30

  • Gençlerbirliği
  • 2 - 0
  • Gaziantepspor

21.08.2016 19:30

  • Kayserispor
  • 0 - 2
  • Akhisar Bld Spor

21.08.2016 21:45

  • Medipol Başakşehir
  • 1 - 0
  • Fenerbahçe

21.08.2016 21:45

  • Antalyaspor
  • 0 - 0
  • Osmanlıspor FK

22.08.2016 21:45

  • Galatasaray
  • 1 - 0
  • Kardemir Karabukspor

26.08.2016 21:45

  • Atiker Konyaspor
  • 2 - 2
  • Beşiktaş

26.08.2016 21:45

  • Alanyaspor
  • 2 - 1
  • Antalyaspor

27.08.2016 19:30

  • Kasımpaşa
  • 1 - 1
  • Adanaspor

27.08.2016 21:45

  • Gaziantepspor
  • 1 - 0
  • Trabzonspor

27.08.2016 21:45

  • Akhisar Bld Spor
  • 1 - 3
  • Galatasaray

28.08.2016 19:30

  • Kardemir Karabukspor
  • 3 - 0
  • Çaykur Rizespor

28.08.2016 19:30

  • Bursaspor
  • 0 - 2
  • Medipol Başakşehir

28.08.2016 21:45

  • Fenerbahçe
  • 3 - 3
  • Kayserispor

28.08.2016 21:45

  • Osmanlıspor FK
  • 2 - 2
  • Gençlerbirliği

10.09.2016 17:00

  • Medipol Başakşehir
  • 3 - 1
  • Kasımpaşa

10.09.2016 19:00

  • Kayserispor
  • 1 - 1
  • Galatasaray

10.09.2016 20:00

  • Adanaspor
  • 0 - 0
  • Gaziantepspor

10.09.2016 20:00

  • Gençlerbirliği
  • 0 - 0
  • Alanyaspor

10.09.2016 21:15

  • Beşiktaş
  • 3 - 1
  • Kardemir Karabukspor

11.09.2016 17:00

  • Çaykur Rizespor
  • 1 - 0
  • Akhisar Bld Spor

11.09.2016 17:00

  • Trabzonspor
  • 0 - 2
  • Osmanlıspor FK

11.09.2016 20:00

  • Fenerbahçe
  • 0 - 1
  • Bursaspor

11.09.2016 20:00

  • Antalyaspor
  • 1 - 3
  • Atiker Konyaspor

16.09.2016 19:00

  • Kardemir Karabukspor
  • 3 - 2
  • Antalyaspor

16.09.2016 20:00

  • Bursaspor
  • 3 - 1
  • Kayserispor

17.09.2016 18:00

  • Alanyaspor
  • 3 - 0
  • Trabzonspor

17.09.2016 20:30

  • Galatasaray
  • 2 - 0
  • Çaykur Rizespor

18.09.2016 17:00

  • Atiker Konyaspor
  • 1 - 1
  • Gençlerbirliği

18.09.2016 17:00

  • Osmanlıspor FK
  • 1 - 0
  • Adanaspor

18.09.2016 19:30

  • Gaziantepspor
  • 0 - 1
  • Medipol Başakşehir

18.09.2016 20:00

  • Akhisar Bld Spor
  • 0 - 2
  • Beşiktaş

19.09.2016 20:00

  • Kasımpaşa
  • 1 - 5
  • Fenerbahçe

23.09.2016 20:00

  • Antalyaspor
  • 0 - 0
  • Akhisar Bld Spor

24.09.2016 13:30

  • Medipol Başakşehir
  • 2 - 2
  • Osmanlıspor FK

24.09.2016 16:00

  • Trabzonspor
  • 1 - 0
  • Atiker Konyaspor

24.09.2016 20:00

  • Beşiktaş
  • 2 - 2
  • Galatasaray

25.09.2016 13:30

  • Kayserispor
  • 2 - 1
  • Çaykur Rizespor

25.09.2016 16:00

  • Bursaspor
  • 1 - 0
  • Kasımpaşa

25.09.2016 19:00

  • Fenerbahçe
  • 2 - 1
  • Gaziantepspor

25.09.2016 19:00

  • Gençlerbirliği
  • 2 - 0
  • Kardemir Karabukspor

26.09.2016 20:00

  • Adanaspor
  • 3 - 2
  • Alanyaspor

30.09.2016 20:00

  • Akhisar Bld Spor
  • 0 - 0
  • Gençlerbirliği

01.10.2016 16:00

  • Kasımpaşa
  • 3 - 1
  • Kayserispor

01.10.2016 16:00

  • Kardemir Karabukspor
  • 4 - 0
  • Trabzonspor

01.10.2016 19:00

  • Gaziantepspor
  • 3 - 2
  • Bursaspor

01.10.2016 19:00

  • Çaykur Rizespor
  • 0 - 1
  • Beşiktaş

02.10.2016 16:00

  • Galatasaray
  • 3 - 1
  • Antalyaspor

02.10.2016 16:00

  • Alanyaspor
  • 0 - 5
  • Medipol Başakşehir

02.10.2016 19:00

  • Osmanlıspor FK
  • 1 - 1
  • Fenerbahçe

02.10.2016 19:00

  • Atiker Konyaspor
  • 1 - 0
  • Adanaspor

15.10.2016 14:00

  • Kasımpaşa
  • 0 - 0
  • Gaziantepspor

15.10.2016 17:00

  • Kayserispor
  • 0 - 1
  • Beşiktaş

15.10.2016 19:30

  • Adanaspor
  • 1 - 2
  • Kardemir Karabukspor

15.10.2016 20:00

  • Gençlerbirliği
  • 0 - 1
  • Galatasaray

16.10.2016 13:30

  • Medipol Başakşehir
  • 1 - 1
  • Atiker Konyaspor

16.10.2016 13:30

  • Bursaspor
  • 0 - 0
  • Osmanlıspor FK

16.10.2016 16:00

  • Fenerbahçe
  • 1 - 1
  • Alanyaspor

16.10.2016 19:00

  • Trabzonspor
  • 0 - 0
  • Akhisar Bld Spor

17.10.2016 19:00

  • Antalyaspor
  • 1 - 1
  • Çaykur Rizespor

21.10.2016 19:00

  • Çaykur Rizespor
  • 2 - 1
  • Gençlerbirliği

21.10.2016 20:00

  • Gaziantepspor
  • 1 - 2
  • Kayserispor

22.10.2016 16:00

  • Alanyaspor
  • 0 - 2
  • Bursaspor

22.10.2016 19:00

  • Galatasaray
  • 0 - 1
  • Trabzonspor

22.10.2016 19:00

  • Akhisar Bld Spor
  • 1 - 0
  • Adanaspor

23.10.2016 13:30

  • Kardemir Karabukspor
  • 0 - 2
  • Medipol Başakşehir

23.10.2016 16:00

  • Osmanlıspor FK
  • 1 - 2
  • Kasımpaşa

23.10.2016 19:00

  • Beşiktaş
  • 3 - 0
  • Antalyaspor

24.10.2016 20:00

  • Atiker Konyaspor
  • 0 - 1
  • Fenerbahçe

28.10.2016 20:00

  • Gençlerbirliği
  • 1 - 1
  • Beşiktaş

29.10.2016 13:30

  • Gaziantepspor
  • 3 - 1
  • Osmanlıspor FK

29.10.2016 16:00

  • Bursaspor
  • 2 - 0
  • Atiker Konyaspor

29.10.2016 19:00

  • Adanaspor
  • 0 - 1
  • Galatasaray

30.10.2016 13:30

  • Medipol Başakşehir
  • 5 - 1
  • Akhisar Bld Spor

30.10.2016 16:00

  • Trabzonspor
  • 2 - 2
  • Çaykur Rizespor

30.10.2016 19:00

  • Fenerbahçe
  • 5 - 0
  • Kardemir Karabukspor

31.10.2016 20:00

  • Kasımpaşa
  • 2 - 1
  • Alanyaspor

31.10.2016 20:00

  • Kayserispor
  • 0 - 1
  • Antalyaspor

04.11.2016 20:00

  • Galatasaray
  • 1 - 2
  • Medipol Başakşehir

05.11.2016 13:30

  • Alanyaspor
  • 4 - 3
  • Gaziantepspor

05.11.2016 16:00

  • Kardemir Karabukspor
  • 0 - 0
  • Bursaspor

05.11.2016 19:00

  • Antalyaspor
  • 1 - 0
  • Gençlerbirliği

05.11.2016 19:00

  • Beşiktaş
  • 2 - 1
  • Trabzonspor

06.11.2016 13:30

  • Çaykur Rizespor
  • 2 - 2
  • Adanaspor

06.11.2016 16:00

  • Osmanlıspor FK
  • 1 - 1
  • Kayserispor

06.11.2016 19:00

  • Akhisar Bld Spor
  • 1 - 3
  • Fenerbahçe

06.11.2016 19:00

  • Atiker Konyaspor
  • 2 - 1
  • Kasımpaşa

19.11.2016 13:30

  • Gaziantepspor
  • 0 - 3
  • Atiker Konyaspor

19.11.2016 16:00

  • Bursaspor
  • 0 - 0
  • Akhisar Bld Spor

19.11.2016 19:00

  • Adanaspor
  • 1 - 2
  • Beşiktaş

19.11.2016 19:00

  • Osmanlıspor FK
  • 2 - 0
  • Alanyaspor

20.11.2016 14:00

  • Kasımpaşa
  • 2 - 2
  • Kardemir Karabukspor

20.11.2016 14:00

  • Kayserispor
  • 0 - 2
  • Gençlerbirliği

20.11.2016 20:00

  • Fenerbahçe
  • 2 - 0
  • Galatasaray

21.11.2016 19:00

  • Medipol Başakşehir
  • 2 - 1
  • Çaykur Rizespor

21.11.2016 20:00

  • Trabzonspor
  • 0 - 1
  • Antalyaspor

25.11.2016 20:00

  • Alanyaspor
  • 3 - 0
  • Kayserispor

25.11.2016 20:00

  • Galatasaray
  • 3 - 1
  • Bursaspor

26.11.2016 13:30

  • Kardemir Karabukspor
  • 2 - 0
  • Gaziantepspor

26.11.2016 16:00

  • Akhisar Bld Spor
  • 1 - 0
  • Kasımpaşa

26.11.2016 19:00

  • Antalyaspor
  • 1 - 0
  • Adanaspor

26.11.2016 19:00

  • Beşiktaş
  • 1 - 1
  • Medipol Başakşehir

27.11.2016 16:00

  • Gençlerbirliği
  • 0 - 0
  • Trabzonspor

27.11.2016 19:00

  • Çaykur Rizespor
  • 1 - 5
  • Fenerbahçe

28.11.2016 20:00

  • Atiker Konyaspor
  • 1 - 1
  • Osmanlıspor FK

03.12.2016 14:00

  • Medipol Başakşehir
  • 2 - 2
  • Antalyaspor

03.12.2016 19:00

  • Fenerbahçe
  • 0 - 0
  • Beşiktaş

04.12.2016 13:30

  • Alanyaspor
  • 2 - 3
  • Atiker Konyaspor

04.12.2016 16:00

  • Osmanlıspor FK
  • 2 - 1
  • Kardemir Karabukspor

04.12.2016 16:00

  • Gaziantepspor
  • 1 - 2
  • Akhisar Bld Spor

04.12.2016 19:00

  • Adanaspor
  • 0 - 2
  • Gençlerbirliği

04.12.2016 19:00

  • Kasımpaşa
  • 1 - 2
  • Galatasaray

05.12.2016 20:00

  • Bursaspor
  • 2 - 1
  • Çaykur Rizespor

05.12.2016 20:00

  • Kayserispor
  • 0 - 1
  • Trabzonspor

09.12.2016 20:00

  • Trabzonspor
  • 4 - 1
  • Adanaspor

10.12.2016 16:00

  • Çaykur Rizespor
  • 0 - 1
  • Kasımpaşa

10.12.2016 19:00

  • Beşiktaş
  • 2 - 1
  • Bursaspor

10.12.2016 19:00

  • Gençlerbirliği
  • 0 - 0
  • Medipol Başakşehir

11.12.2016 13:30

  • Kardemir Karabukspor
  • 0 - 2
  • Alanyaspor

11.12.2016 16:00

  • Akhisar Bld Spor
  • 1 - 2
  • Osmanlıspor FK

11.12.2016 19:00

  • Atiker Konyaspor
  • 1 - 0
  • Kayserispor

11.12.2016 19:00

  • Galatasaray
  • 3 - 1
  • Gaziantepspor

12.12.2016 20:00

  • Antalyaspor
  • 1 - 0
  • Fenerbahçe

17.12.2016 16:00

  • Medipol Başakşehir
  • 1 - 0
  • Trabzonspor

17.12.2016 19:00

  • Kasımpaşa
  • 2 - 1
  • Beşiktaş

18.12.2016 13:30

  • Kardemir Karabukspor
  • 1 - 1
  • Atiker Konyaspor

18.12.2016 13:30

  • Gaziantepspor
  • 1 - 2
  • Çaykur Rizespor

18.12.2016 16:00

  • Adanaspor
  • 2 - 1
  • Kayserispor

18.12.2016 19:00

  • Alanyaspor
  • 0 - 0
  • Akhisar Bld Spor

18.12.2016 19:00

  • Osmanlıspor FK
  • 2 - 2
  • Galatasaray

19.12.2016 20:00

  • Bursaspor
  • 2 - 1
  • Antalyaspor

19.12.2016 20:00

  • Fenerbahçe
  • 3 - 0
  • Gençlerbirliği

24.12.2016 16:00

  • Adanaspor
  • 1 - 1
  • Medipol Başakşehir

24.12.2016 19:00

  • Beşiktaş
  • 1 - 0
  • Gaziantepspor

25.12.2016 13:30

  • Çaykur Rizespor
  • 0 - 1
  • Osmanlıspor FK

25.12.2016 16:00

  • Kayserispor
  • 2 - 0
  • Kardemir Karabukspor

25.12.2016 16:00

  • Akhisar Bld Spor
  • 1 - 0
  • Atiker Konyaspor

25.12.2016 19:00

  • Galatasaray
  • 5 - 1
  • Alanyaspor

25.12.2016 19:00

  • Antalyaspor
  • 2 - 1
  • Kasımpaşa

26.12.2016 19:00

  • Gençlerbirliği
  • 3 - 1
  • Bursaspor

26.12.2016 20:00

  • Trabzonspor
  • 0 - 3
  • Fenerbahçe

13.01.2017 20:00

  • Bursaspor
  • 1 - 2
  • Trabzonspor

14.01.2017 13:30

  • Kardemir Karabukspor
  • 1 - 0
  • Akhisar Bld Spor

14.01.2017 13:30

  • Alanyaspor
  • 2 - 3
  • Çaykur Rizespor

14.01.2017 16:00

  • Medipol Başakşehir
  • 5 - 0
  • Kayserispor

14.01.2017 19:00

  • Atiker Konyaspor
  • 0 - 1
  • Galatasaray

15.01.2017 13:30

  • Kasımpaşa
  • 3 - 0
  • Gençlerbirliği

15.01.2017 16:00

  • Gaziantepspor
  • 0 - 3
  • Antalyaspor

15.01.2017 19:00

  • Fenerbahçe
  • 2 - 2
  • Adanaspor

16.01.2017 19:00

  • Osmanlıspor FK
  • 0 - 2
  • Beşiktaş

21.01.2017 13:30

  • Akhisar Bld Spor
  • 0 - 0
  • Kayserispor

21.01.2017 16:00

  • Atiker Konyaspor
  • 2 - 1
  • Çaykur Rizespor

21.01.2017 19:00

  • Kardemir Karabukspor
  • 2 - 1
  • Galatasaray

21.01.2017 19:00

  • Bursaspor
  • 0 - 1
  • Adanaspor

22.01.2017 13:30

  • Osmanlıspor FK
  • 1 - 2
  • Antalyaspor

22.01.2017 16:00

  • Kasımpaşa
  • 0 - 1
  • Trabzonspor

22.01.2017 19:00

  • Fenerbahçe
  • 1 - 0
  • Medipol Başakşehir

23.01.2017 20:00

  • Alanyaspor
  • 1 - 4
  • Beşiktaş

12.04.2017 17:30

  • Gaziantepspor
  • 0 - 1
  • Gençlerbirliği

28.01.2017 16:00

  • Çaykur Rizespor
  • 1 - 0
  • Kardemir Karabukspor

28.01.2017 19:00

  • Antalyaspor
  • 2 - 1
  • Alanyaspor

28.01.2017 19:00

  • Galatasaray
  • 6 - 0
  • Akhisar Bld Spor

29.01.2017 13:30

  • Gençlerbirliği
  • 1 - 1
  • Osmanlıspor FK

29.01.2017 15:00

  • Medipol Başakşehir
  • 1 - 0
  • Bursaspor

29.01.2017 16:00

  • Trabzonspor
  • 4 - 0
  • Gaziantepspor

29.01.2017 19:00

  • Kayserispor
  • 4 - 1
  • Fenerbahçe

30.01.2017 20:00

  • Beşiktaş
  • 5 - 1
  • Atiker Konyaspor

30.01.2017 20:00

  • Adanaspor
  • 2 - 0
  • Kasımpaşa

10.02.2017 19:00

  • Kardemir Karabukspor
  • 2 - 1
  • Beşiktaş

11.02.2017 13:30

  • Alanyaspor
  • 3 - 0
  • Gençlerbirliği

11.02.2017 16:00

  • Osmanlıspor FK
  • 0 - 1
  • Trabzonspor

11.02.2017 19:00

  • Bursaspor
  • 1 - 1
  • Fenerbahçe

12.02.2017 13:30

  • Akhisar Bld Spor
  • 1 - 0
  • Çaykur Rizespor

12.02.2017 13:30

  • Kasımpaşa
  • 4 - 0
  • Medipol Başakşehir

12.02.2017 16:00

  • Atiker Konyaspor
  • 1 - 1
  • Antalyaspor

12.02.2017 19:00

  • Galatasaray
  • 1 - 2
  • Kayserispor

13.02.2017 20:00

  • Gaziantepspor
  • 1 - 0
  • Adanaspor

17.02.2017 19:00

  • Kayserispor
  • 2 - 0
  • Bursaspor

18.02.2017 13:30

  • Antalyaspor
  • 1 - 0
  • Kardemir Karabukspor

18.02.2017 16:00

  • Medipol Başakşehir
  • 0 - 0
  • Gaziantepspor

18.02.2017 19:00

  • Çaykur Rizespor
  • 1 - 1
  • Galatasaray

19.02.2017 13:00

  • Gençlerbirliği
  • 2 - 0
  • Atiker Konyaspor

19.02.2017 15:00

  • Fenerbahçe
  • 0 - 0
  • Kasımpaşa

19.02.2017 15:30

  • Adanaspor
  • 1 - 5
  • Osmanlıspor FK

19.02.2017 19:00

  • Beşiktaş
  • 3 - 1
  • Akhisar Bld Spor

20.02.2017 20:00

  • Trabzonspor
  • 0 - 0
  • Alanyaspor

24.02.2017 19:00

  • Çaykur Rizespor
  • 2 - 4
  • Kayserispor

24.02.2017 20:00

  • Kasımpaşa
  • 4 - 0
  • Bursaspor

25.02.2017 15:00

  • Alanyaspor
  • 4 - 1
  • Adanaspor

25.02.2017 16:00

  • Akhisar Bld Spor
  • 3 - 0
  • Antalyaspor

25.02.2017 19:00

  • Atiker Konyaspor
  • 1 - 1
  • Trabzonspor

26.02.2017 13:30

  • Kardemir Karabukspor
  • 1 - 0
  • Gençlerbirliği

26.02.2017 16:00

  • Osmanlıspor FK
  • 0 - 1
  • Medipol Başakşehir

26.02.2017 19:00

  • Gaziantepspor
  • 1 - 1
  • Fenerbahçe

27.02.2017 20:00

  • Galatasaray
  • 0 - 1
  • Beşiktaş

03.03.2017 20:00

  • Trabzonspor
  • 1 - 0
  • Kardemir Karabukspor

04.03.2017 16:00

  • Bursaspor
  • 2 - 1
  • Gaziantepspor

04.03.2017 19:00

  • Beşiktaş
  • 1 - 0
  • Çaykur Rizespor

05.03.2017 13:30

  • Medipol Başakşehir
  • 2 - 1
  • Alanyaspor

05.03.2017 16:00

  • Adanaspor
  • 0 - 1
  • Atiker Konyaspor

05.03.2017 19:00

  • Fenerbahçe
  • 1 - 0
  • Osmanlıspor FK

05.03.2017 19:00

  • Kayserispor
  • 2 - 2
  • Kasımpaşa

06.03.2017 19:00

  • Gençlerbirliği
  • 2 - 0
  • Akhisar Bld Spor

06.03.2017 20:00

  • Antalyaspor
  • 2 - 3
  • Galatasaray

10.03.2017 20:00

  • Alanyaspor
  • 2 - 3
  • Fenerbahçe

11.03.2017 13:30

  • Kardemir Karabukspor
  • 2 - 0
  • Adanaspor

11.03.2017 16:00

  • Osmanlıspor FK
  • 1 - 1
  • Bursaspor

11.03.2017 19:00

  • Galatasaray
  • 3 - 2
  • Gençlerbirliği

11.03.2017 19:00

  • Gaziantepspor
  • 0 - 2
  • Kasımpaşa

12.03.2017 16:00

  • Atiker Konyaspor
  • 0 - 3
  • Medipol Başakşehir

12.03.2017 19:00

  • Beşiktaş
  • 2 - 2
  • Kayserispor

12.03.2017 19:00

  • Çaykur Rizespor
  • 1 - 2
  • Antalyaspor

13.03.2017 20:00

  • Akhisar Bld Spor
  • 1 - 3
  • Trabzonspor

17.03.2017 20:00

  • Fenerbahçe
  • 2 - 3
  • Atiker Konyaspor

18.03.2017 13:30

  • Kasımpaşa
  • 3 - 2
  • Osmanlıspor FK

18.03.2017 16:00

  • Kayserispor
  • 3 - 4
  • Gaziantepspor

18.03.2017 19:00

  • Trabzonspor
  • 2 - 0
  • Galatasaray

18.03.2017 19:00

  • Adanaspor
  • 2 - 1
  • Akhisar Bld Spor

19.03.2017 13:30

  • Gençlerbirliği
  • 1 - 0
  • Çaykur Rizespor

19.03.2017 16:00

  • Medipol Başakşehir
  • 3 - 3
  • Kardemir Karabukspor

19.03.2017 16:00

  • Bursaspor
  • 1 - 3
  • Alanyaspor

19.03.2017 19:00

  • Antalyaspor
  • 0 - 0
  • Beşiktaş

01.04.2017 13:30

  • Akhisar Bld Spor
  • 2 - 1
  • Medipol Başakşehir

01.04.2017 16:00

  • Alanyaspor
  • 3 - 1
  • Kasımpaşa

01.04.2017 19:00

  • Kardemir Karabukspor
  • 0 - 1
  • Fenerbahçe

01.04.2017 19:00

  • Antalyaspor
  • 2 - 1
  • Kayserispor

02.04.2017 16:00

  • Çaykur Rizespor
  • 0 - 1
  • Trabzonspor

02.04.2017 16:30

  • Osmanlıspor FK
  • 0 - 2
  • Gaziantepspor

02.04.2017 19:00

  • Atiker Konyaspor
  • 2 - 0
  • Bursaspor

02.04.2017 19:00

  • Beşiktaş
  • 3 - 0
  • Gençlerbirliği

03.04.2017 20:00

  • Galatasaray
  • 4 - 0
  • Adanaspor

07.04.2017 20:00

  • Bursaspor
  • 3 - 0
  • Kardemir Karabukspor

08.04.2017 15:30

  • Gençlerbirliği
  • 1 - 1
  • Antalyaspor

08.04.2017 16:00

  • Gaziantepspor
  • 2 - 3
  • Alanyaspor

08.04.2017 19:00

  • Trabzonspor
  • 3 - 4
  • Beşiktaş

09.04.2017 16:00

  • Kayserispor
  • 1 - 4
  • Osmanlıspor FK

09.04.2017 19:00

  • Fenerbahçe
  • 3 - 1
  • Akhisar Bld Spor

09.04.2017 19:00

  • Adanaspor
  • 1 - 3
  • Çaykur Rizespor

10.04.2017 20:00

  • Kasımpaşa
  • 1 - 1
  • Atiker Konyaspor

10.04.2017 20:00

  • Medipol Başakşehir
  • 4 - 0
  • Galatasaray

21.04.2017 20:00

  • Atiker Konyaspor
  • 1 - 2
  • Gaziantepspor

21.04.2017 20:00

  • Kardemir Karabukspor
  • 0 - 0
  • Kasımpaşa

22.04.2017 13:30

  • Çaykur Rizespor
  • 3 - 3
  • Medipol Başakşehir

22.04.2017 16:00

  • Alanyaspor
  • 0 - 1
  • Osmanlıspor FK

22.04.2017 19:00

  • Gençlerbirliği
  • 2 - 1
  • Kayserispor

22.04.2017 19:00

  • Antalyaspor
  • 0 - 3
  • Trabzonspor

23.04.2017 13:30

  • Akhisar Bld Spor
  • 5 - 1
  • Bursaspor

23.04.2017 19:00

  • Galatasaray
  • 0 - 1
  • Fenerbahçe

24.04.2017 20:00

  • Beşiktaş
  • 3 - 2
  • Adanaspor

28.04.2017 20:00

  • Gaziantepspor
  • -
  • Kardemir Karabukspor

29.04.2017 16:00

  • Kayserispor
  • -
  • Alanyaspor

29.04.2017 19:00

  • Trabzonspor
  • -
  • Gençlerbirliği

30.04.2017 13:00

  • Kasımpaşa
  • -
  • Akhisar Bld Spor

30.04.2017 16:00

  • Fenerbahçe
  • -
  • Çaykur Rizespor

30.04.2017 19:00

  • Medipol Başakşehir
  • 3 - 1
  • Beşiktaş

30.04.2017 19:00

  • Adanaspor
  • -
  • Antalyaspor

01.05.2017 20:00

  • Bursaspor
  • -
  • Galatasaray

01.05.2017 20:00

  • Osmanlıspor FK
  • -
  • Atiker Konyaspor

05.05.2017 20:00

  • Antalyaspor
  • -
  • Medipol Başakşehir

06.05.2017 16:00

  • Trabzonspor
  • -
  • Kayserispor

06.05.2017 16:00

  • Gençlerbirliği
  • -
  • Adanaspor

06.05.2017 19:00

  • Atiker Konyaspor
  • -
  • Alanyaspor

06.05.2017 19:00

  • Galatasaray
  • -
  • Kasımpaşa

07.05.2017 16:00

  • Çaykur Rizespor
  • -
  • Bursaspor

07.05.2017 19:00

  • Beşiktaş
  • -
  • Fenerbahçe

08.05.2017 20:00

  • Kardemir Karabukspor
  • -
  • Osmanlıspor FK

08.05.2017 20:00

  • Akhisar Bld Spor
  • -
  • Gaziantepspor

12.05.2017 20:00

  • Kasımpaşa
  • -
  • Çaykur Rizespor

12.05.2017 20:00

  • Kayserispor
  • 2 - 1
  • Atiker Konyaspor

13.05.2017 16:00

  • Medipol Başakşehir
  • -
  • Gençlerbirliği

13.05.2017 19:00

  • Fenerbahçe
  • 0 - 1
  • Antalyaspor

13.05.2017 19:00

  • Adanaspor
  • -
  • Trabzonspor

14.05.2017 16:00

  • Osmanlıspor FK
  • -
  • Akhisar Bld Spor

14.05.2017 19:00

  • Alanyaspor
  • 4 - 2
  • Kardemir Karabukspor

14.05.2017 19:00

  • Gaziantepspor
  • -
  • Galatasaray

15.05.2017 20:00

  • Bursaspor
  • -
  • Beşiktaş

21.05.2017 20:00

  • Trabzonspor
  • -
  • Medipol Başakşehir

21.05.2017 20:00

  • Galatasaray
  • -
  • Osmanlıspor FK

21.05.2017 20:00

  • Antalyaspor
  • -
  • Bursaspor

21.05.2017 20:00

  • Kayserispor
  • -
  • Adanaspor

21.05.2017 20:00

  • Akhisar Bld Spor
  • -
  • Alanyaspor

21.05.2017 20:00

  • Çaykur Rizespor
  • -
  • Gaziantepspor

21.05.2017 20:00

  • Beşiktaş
  • -
  • Kasımpaşa

21.05.2017 20:00

  • Gençlerbirliği
  • -
  • Fenerbahçe

21.05.2017 20:00

  • Atiker Konyaspor
  • -
  • Kardemir Karabukspor

27.05.2017 16:00

  • Kasımpaşa
  • 0 - 3
  • Antalyaspor

27.05.2017 16:00

  • Atiker Konyaspor
  • 0 - 3
  • Akhisar Bld Spor

28.05.2017 20:00

  • Medipol Başakşehir
  • -
  • Adanaspor

28.05.2017 20:00

  • Fenerbahçe
  • -
  • Trabzonspor

28.05.2017 20:00

  • Gaziantepspor
  • -
  • Beşiktaş

28.05.2017 20:00

  • Alanyaspor
  • -
  • Galatasaray

28.05.2017 20:00

  • Bursaspor
  • -
  • Gençlerbirliği

28.05.2017 20:00

  • Osmanlıspor FK
  • -
  • Çaykur Rizespor

28.05.2017 20:00

  • Kardemir Karabukspor
  • -
  • Kayserispor

04.06.2017 20:00

  • Kayserispor
  • -
  • Medipol Başakşehir

04.06.2017 20:00

  • Antalyaspor
  • -
  • Gaziantepspor

04.06.2017 20:00

  • Adanaspor
  • -
  • Fenerbahçe

04.06.2017 20:00

  • Galatasaray
  • -
  • Atiker Konyaspor

04.06.2017 20:00

  • Çaykur Rizespor
  • -
  • Alanyaspor

04.06.2017 20:00

  • Beşiktaş
  • -
  • Osmanlıspor FK

04.06.2017 20:00

  • Gençlerbirliği
  • -
  • Kasımpaşa

04.06.2017 20:00

  • Trabzonspor
  • -
  • Bursaspor

04.06.2017 20:00

  • Akhisar Bld Spor
  • -
  • Kardemir Karabukspor
fernandao-milli-takima-goz-kirpti

Fernandao Milli Takım'a göz kırptı

Fenerbahçeli Fernandao, Fenerbahçe Gazetesi'ne çarpıcı açıklamalar yaptı.

mili-takim-aday-kadrosu-aciklandi

Mili Takım aday kadrosu açıklandı

EURO 2016'ya hazırlanan A Milli Takımımızın Katar ve Yunanistan ile oynayacağı hazırlık maçlarının aday kadrosu belli oldu.

tarihi-gol-89da-geldi

Tarihi gol 89'da geldi

Fransa bletini getiren golü 89'da Selçuk İnan attı. Türkiye tek yürek oldu..

euro-2016-elemelerinde-tur-atlayan-takimlar

EURO 2016 Elemelerinde tur atlayan takımlar

2016 Avrupa Futbol Şampiyonası Eleme Grubu müsabakaları sonunda tur atlayan takımlar belli oldu.

fatih-terimden-izlanda-maci-sonrasi-aciklamalar

Fatih Terim'den İzlanda maçı sonrası açıklamalar

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, İzlanda maçı sonrası önemli açıklamalarda bulundu.

izlanda-hocasindan-fatih-terim-ve-selcuk-inana-ovgu

İzlanda hocasından Fatih Terim ve Selçuk İnan'a övgü

İzlanda Teknik Direktörü Lars Lagerback, Türkiye'ye 1-0 yenildikleri maç sonrası konuştu.

yildirim-demiroren-milli-takimimiz-tarih-yazdi

Yıldırım Demirören: Milli Takımımız tarih yazdı

TFF Başkanı Yıldırım Demirören, A Milli Takım'ın başarısının Türkiye'ye hayırlı olmasını diledi.

iste-euro-2016-rakiplerimiz

İşte EURO 2016 rakiplerimiz

Fransa'da yazın düzenlenecek olan Avrupa Şampiyonası'na gidecek 24 takımın 20'si belli oldu.

uefa-iste-turkiyenin-kahramani

UEFA: İşte Türkiye'nin kahramanı

UEFA, İnternet sitesinden Türkiye'nin sevinç fotoğraflarını paylaşırken Selçuk İnan, Arda Turan ve Hakan Çalhanoğlu'nu ön plana çıkardı.

cuneyt-cakirdan-tartismali-penalti-karari

Cüneyt Çakır'dan tartışmalı penaltı kararı

Polonya ile İrlanda arasında oynanan mücadeleyi yöneten hakem Cüneyt Çakır, tartışmalı bir karara imza attı.

oyundan-atilan-futbolcu-huseyin-goceki-tebrik-etti

Oyundan atılan futbolcu Hüseyin Göçek'i tebrik etti

Hüseyin Göçek'in yönettiği Midtjylland-Legia Varşova maçında oyundan atılan Dominik Furman'ın tecrübeli hakemi tebrik etmesi şaşırttı.

eurobasket-2015te-litvanya-yari-finalde

EuroBasket 2015'te Litvanya yarı finalde

2015 Avrupa Basketbol Şampiyonası'nda Litvanya, İtalya'yı 95-85 yenerek yarı finale çıktı.

sabri-sarioglu-suskunlugunu-bozdu

Sabri Sarıoğlu suskunluğunu bozdu!

Futbol hayatına pek fazla kişinin bilmediği şekilde 1995 yılında Yeni Özkartalspor takımında başlayan, daha sonra Galatasaray altyapısına katılan ve 2002 yılında profesyonelliğe Galatasaray ile adım atarak taraftarın Sabri Reyiz’i olan Sabri Sarıoğlu hakkında konuşulan konular için suskunluğunu bozdu.

demba-ba-tekliflere-acigim

Demba Ba: Tekliflere açığım

Beşiktaş'ın yıldızı Demba Ba, ''Premier League'den ilgilenenler var ve ben her türlü seçeneğe açığım'' dedi.

roberto-carlosun-yeni-takimi-belli-oldu

Roberto Carlos'un yeni takımı belli oldu

Akhisar Belediyespor ile yollarını ayıran Roberto Carlos, Katar'ın Al Arabi ekibinin yaptığı cazip teklifi kabul etti.

fenerbahcede-gonderilecek-isimler-belli-oldu

Fenerbahçe'de gönderilecek isimler belli oldu

Fenerbahçe yönetimi, aralarında Emre ve Volkan'ın da olduğu birçok futbolcu ile yolları ayırmaya hazırlanıyor.

oglumu-uzmemek-icin-birakiyorum

Oğlumu üzmemek için bırakıyorum

Galatasaray Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak, Kasımpaşa maçından sonra görevi bırakmaya karar verdiğini söyledi.