kizilay_banner_728X090 width="728" height="90" title="">

MHP'deki kaset skandalında bomba iddia

13 Aralık 2012 Perşembe 08:21
mhpdeki-kaset-skandalinda-bomba-iddia

12 Haziran 2011 seçimleri öncesinde MHP’de büyük çalkantıya sebep olan Kaset Skandalının kahramanlarından Deniz Bölükbaşı, olaydan sonra ilk kez CNN TÜRK’teydi.

MHP Eski Genel Başkan Yardımcı Deniz Bölükbaşı, istifasına neden olan sürece dair düşüncelerini enver Aysever’le Aykırı Sorular’da anlattı.

Kaset olayını MHP’yi evcilleştirmeye yönelik bir operasyon diye yorumlayan Bölükbaşı; “Ben bu tezgahın 3 ayağı olduğunu düşünüyorum. Öncelikle emniyet ve istihbarat örgütleri bu işin içinde. İkinci olaraksa onlara siyasi himaye sağlayan bir güç var. Ve son olarak da şu anda MHP’nin içinde görev yapmaya devam eden ve parti yönetiminde söz sahibi olan kimseler var.” dedi.

Kaset skandalında kabahti olanların siyasi açıdan cezalarını çektiklerini düşünen Bölükbaşı, Türk siyasetinde, “Kaset Operasyonu” yönteminin artık bir yöntem haline geldiğine dikkat çekti ve bu silahın bir gün onu kullananlara döneceğini söyledi.Kaynak: http://siyaset.milliyet.com.tr/mhp-deki-kaset-skandalinda-bomba-iddia/siyaset/siyasetdetay/13.12.2012/1641210/default.htmHaber okunma sayısı: 828

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


YAZARLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

ÇOK OKUNANLAR

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ