kizilay_banner_728X090 width="728" height="90" title="">

BDP: Yeni provokasyonlara karşı hükümet tedbir almalıdır

20 Mart 2013 Çarşamba 13:39
bdp-yeni-provokasyonlara-karsi-hukumet-tedbir-almalidir

 BDP Genel Merkezi'nden, Ak Parti Genel Merkezi'ne ve Adalet Bakanlığı'na dün gece gerçekleştirilen saldırı ile ilgili olarak yazılı bir açıklama yapıldı.

Açıklamada, "Olası yeni provakasyonlara karşı devlet ve hükümet zamanında gerekli tedbirleri almalıdır. Provakasyonları önlemek öncelikli olarak hükümetin görevi ve sorumluluğundadır" denildi.

BDP Genel Merkezi'nden yapılan yazılı açıklama şöyle: "Çözümden ve barıştan yana olan herkesin bu tür provokasyonlar karşısında daha iradeli, daha kararlı ve daha güçlü durması, asla geri adım atmaması gerekir. Olası yeni provakasyonlara karşı devlet ve hükümet zamanında gerekli tedbirleri almalıdır. Provakasyonları önlemek öncelikli olarak hükümetin görevi ve sorumluluğundadır. Demokratik kamuoyu da gelişmeler karşısında daha duyarlı ve dikkatli olmalıdır. Bir kez daha saldırıyı kınıyor Ak Parti'ye ve Adalet Bakanlığı'na geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz."

Haber: ANKARA (DHA)Kaynak: http://siyaset.milliyet.com.tr/bdp-yeni-provokasyonlara-karsi-hukumet-tedbir-almalidir/siyaset/siyasetdetay/20.03.2013/1682727/default.htmEtiketler: Ankara , BDP , Adalet Bakanlığı , Ak Parti , Parti , AK Parti'ye , GerekliHaber okunma sayısı: 791

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER