kizilay_banner_728X090 width="728" height="90" title="">

Adnan Oktar'dan Recep Tayyip Erdoğan'a Tam Destek

10 Haziran 2018 Pazar 11:25
adnan-oktardan-recep-tayyip-erdogana-tam-destek

Sn. Adnan Oktar A9tv kanalından yaptığı açıklamalarda Cumhurbaşkanı adayının Recep Tayyip Erdoğan olduğunu açıkladı.

 

Tayyip Hocam’ı %55-60 değil en az %70 oyla yeniden Cumhurun başı yapalım inşaAllah. Tayyip Hocam çalışkan, şevkli, dürüst, dünya hırsı olmayan bir insan. Anadolu insanı. Bizden biri. Atakları, misyonu, ideali bizim milletimiz için çok güven verici. (Adnan Oktar; 25 Mayıs 2018)

 

Dolarla ticareti tamamen kaldıralım. Dolarla işlem yapmak kanunla yasaklansın. Tayyip Hocam’ı devirmek için ekonomiyle oynamaya çalışıyorlar. Buna karşı hamle olarak dolar kullanımını kaldıralım. Altın esas değer olsun. Rusya ile, İran ile, Azerbaycan ile kendi paramızla ticaret yapalım. Bölge ülkeleri birleşelim kendi paralarımızı kullanalım. Avrupa ve Amerika’ya muhtaç olmak durumunda değiliz. (Adnan Oktar; 22 Mayıs 2018)

 Şehidimiz Muhsin Yazıcıoğlu İngiltere’ye gitti geldi şehit ettiler. Tayyip Hocam döner dönmez suikast sözleri ortalıkta dolanmaya başladı. Defalarca söyledim, bir daha söylüyorum: “Tayyip Hocam’ın saçının teline dokunanın canına dokunuruz, kanunla hukukla ilimle irfanla…” Böyle bir şeyi akıllarından dahi geçirmesinler, milletimizden çok çetin bir hukuki karşılık alırlar. (Adnan Oktar; 17 Mayıs 2018)

 

Bu millet Tayyip Hocam’ı seviyor. Çok dürüst bir insan. Allah rızası için, vatan için, millet için hareket ediyor. Güzel hizmetine hep devam edecek inşaAllah. (Adnan Oktar; 8 Mayıs 2018)

 

Tayyip Hocam’ın sonuna kadar yanındayız Allah’ın izniyle. Millet olarak ülkemizde kargaşa istemiyoruz, istikrar devam etsin istiyoruz. Tayyip Hocam’dan istirhamımız modern kesimi de kucaklayan, özgürlükleri çok iyi vurgulayan bir anlayışı daha da yaygınlaştırsın. Millet kendisiyle birlikte inşaAllah. (Adnan Oktar; 4 Mayıs 2018)

 

Tayyip Hocam’ı hem yeniden cumhurun başı yapacağız hem de Meclis’te elini çok güçlü yapacağız Allah’ın izniyle. Tayyip Hocam’ı kendilerince güçsüz bırakmak için Meclis’te Cumhur İttifakını zayıf hale getirmeyi planlıyorlar boşuna uğraşıyorlar. Tayyip Hocam bir Anadolu delikanlısı, bu millete sadece karşılıksız hizmet etti. İngiliz derin devletinin ukala yancıları Tayyip Hocam’ın Anadolu insanı olmasına tahammül edemiyorlar. Onların hainliğine ve kalleşliğine inat Tayyip Hocam ve Cumhur İttifakını çok güçlü bir şekilde iktidara taşıyacağız inşaAllah. (Adnan Oktar; 5 Mayıs 2018)

 

Tayyip Hocam çalışkan ve dürüst bir insan. Samimi olarak söylüyorum Türkiye’nin huzuru ve güveni için milletin başında olmasında fayda olan bir insan. (Adnan Oktar; 12 Mayıs 2018)

 

Tayyip Hocam’a suikasttan bahsedenlerin o dillerini kanunla hukukla bükeriz. Böyle bir ahlaksızlığa yeltenen olursa, hatta aklından geçiren dahi olursa, nesiller boyunca ibretle hatırlanacak hukuki karşılığı alır. Bu milleti doğru tanısınlar, Tayyip Hocam’ı asla yalnız bırakmayız. (Adnan Oktar; 20 Mayıs 2018)

 

Tayyip Hocam ilk turda Allah’ın izniyle yine cumhurun başı olacak. Millet istikrarı sever. Karışık işlerden hoşlanmaz. Milletimiz Tayyip Hocam’ın kendinden bir insan olduğunu biliyor ve onun samimiyetini seviyor. (Adnan Oktar; 22 Nisan 2018)

 

Tayyip Hocam’ı yalnız sanıyorlar. İngiliz derin devletinin yancıları boşuna heveslenmesinler. Tayyip Hocam’ı asla yalnız bırakmayacağız. Vefasızlara inat Pazara kadar değil mezara kadar yanındayız. Bazılarının eksik olan yönleri sadece kendileri görüyormuş gibi tespitte bulunup akıl vermelerine gerek yok. Tayyip Hocam’ın sürekli tespit yapıp akıl verenlere değil yanında olup sadakatle hizmet edecek insanlara ihtiyacı var. (Adnan Oktar; 28 Nisan 2018)

www.adnanoktardiyorki.org

Haberin etiketleri:

adnan, oktar, tayyip, erdoğan, seçim


Haber okunma sayısı: 445

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER