kizilay_banner_728X090 width="728" height="90" title="">

Stres ve Cinsel Hayat

24 Nisan 2015 Cuma 17:42
stres-ve-cinsel-hayat

21. yüzyıl hayatımıza birçok kolaylıkla birlikte bizlere yanında stres, trafik, iş ve aile hayatında problemleri de beraberinde getirmiştir. Peki bu sıkıntılar hayatımızı nasıl etkilemektedir? Bu sorunlar hayat kalitemizi de düşürmekte midir?

Stres artışına yol açan her şey cinselliği olumsuz etkilemektedir. Bunun içine iş ile ilgili sorunları, trafiği, zamanla yarışan modern hayatın akışını, ekonomik sorunları, evlilik sorunlarını sokabiliriz. Stres artışına yol açan bu faktörler aslında cinsel hayat birkaç boyutuyla etkiler.

  1. Fiziksel olarak cinselliği etkiler. Yorgunluk aktiviteyi negatif yöne çekmektedir. Bedensel olarak odaklanma zayıflar.
  2. Zihinsel olarak etkiler. Zihin olarak başka konulara yoğunlaşma görülür. Özellikle strese neden olan faktörler sıkça düşünülür. Cinsellik böylelikle geri plana itilir.

Ayrıca uzun süre devam eden kronik hastalıklar stres kaynağı olarak maalesef ki yine cinselliğe olumsuz yönde dokunmaktadır. Yoğun iş temposu, iş kolik olma durumu hatta bazen olumlu bir özellik olarak nitelendirebileceğimiz yüksek başarı kaygısı da yatak odasında mutsuzluğa yol açabilmektedir.

Stres düzeyi çok arttığı yada süreklilik arz ettiği zaman bir kaygı bozukluğuna yada depresyona dönüşebilmektedir. Stres yönetimini kendi başları ile çözemeyen bireylerin, bu kadar ciddi boyutları olan stres bozukluğu için konunun uzmanlarından yardım almaları gerekebilmektedir.Peki bu sıkıntı hali geçene kadar cinsel hayatımız olmayacak diye kendi kendinize soruyor musunuz? Modern çağımızda doğal bileşenler ile oluşturulmuş birçok bitkisel gıda takviyesi bulunmaktadır. Bu ürünlerden yardım alarak hem kimyasal kullanımını bertaraf eder, hem de psikolojik sorunların ortaya çıkarmış olduğu sorunlardan olan cinselliği yeniden yaşamınıza olanak sağlayabilirsiniz.

Bitkisel ürünler dünyasında birçok cinsel ürün bulunmaktadır. Aralarında yıllardır kullanılan ve başarı göstermiş olan v-pills gold un erkekler için çok faydalı olduğu gözlemlenmiş olup artık birçok eczanede bulunmaktadır.

Haberin etiketleri:

v-pills gold, cinsel hayat


Haber okunma sayısı: 935

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER