kizilay_banner_728X090 width="728" height="90" title="">

Gelinlik Hayali Böyle Gerçekleşti

21 Eylül 2013 Cumartesi 13:34
gelinlik-hayali-boyle-gerceklesti

Sevgilisiyle evlenmek üzereyken komaya giren genç kadının gelinlik hayali 2 yıl sonra yaşam destek ünitesinin fişi çekilmesinden kısa süre önce gerçekleşti.

Çin'in güneyindeki Guangdong şehrindeki bir hastanede iki senedir komada kalan genç kadın ölümünden dakikalar önce evlendi. Daily Mail'in haberine göre He Jingjing, nişanlısı Lu Lai 2011'de evlenmek üzereyken komaya girdi.

Ailesi ve sevgilisinin 2 yıldır başucundan ayrılmadığı Jingjing'in sağlık durumunda hiçbir düzelme olmaması üzerine doktorlar aileye yaşam destek ünitesinin fişini çekmelerini önerdi.Aile tek evlatları olan kızlarını son yolculuğa uğurlamak istemese de sonunda acı gerçeği kabullenmek zorunda kaldı. He Jingjing'e 28. doğumgününü kutlayacağı gün, hastalanmadan kısa süre önce aldığı gelinliği giydirdi.

Jingjing ile tüm aile fertlerinin katıldığı temsili bir törenle evlenen Lu Lai daha sonra sevgilisinin fişini çekti. Gelinlik içindeki kızlarını öperek vedalaşan aile daha sonra Jingjing'in organlarını bağışladı.Haber okunma sayısı: 1721

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER