kizilay_banner_728X090 width="728" height="90" title="">

Adnan Oktar: "Ortalığı Yatıştırmak Her Müslümanın Görevidir"

01 Ocak 2014 Çarşamba 19:41
adnan-oktar-ortaligi-yatistirmak-her-muslumanin-gorevidir

Hükümet-cemaat arasındaki tartışmayı bitirmek için Adnan Oktar devreye girdi...

ADNAN OKTAR CEMAAT VE AK PARTİ'YE ÖNEMLİ ÇAĞRI

 

Adnan Oktar, AK Parti ile cemaat arasındaki tartışmaların devam ettiği sırada A9 TV'de olayları yorumlayarak, cemaate ve Ak Parti'ye çağrıda bulunmuştu. Adnan Oktar, bu kez de aynı şekilde hem hükümete hem de cemaate gerginliğin giderilmesi için önemli çağrılarda bulundu.

 

NEFRET DOLU İNSANLARIN SÖZLERİ ÜZERİNDE DURMASINLAR

 Adnan Oktar, twitter hesabından, "Tayyip Hocam da Fethullah Hocamız da sevgisiz nefret dolu insanların sözleri üzerinde hiç durmasınlar, şeytanın planları bir zarar vermez." ifadelerini kullandı.

 

ARTIK ORTALIĞI YATIŞTIRMA VAKTİ

 

Artık sükunet ve ortalığı yatıştırma vakti diyen Adnan Oktar, "Güçlü muhalefet olmasından kimse rahatsız olmasın, oyun oynanmasına da millet müsaade etmez. Tayyip Hocam'ın halkla içiçe olması çok güzel, aynı güzel tavrı İçişleri Bakanımız ve diğerl bakanlarımızdan da istirham ediyoruz." dedi. Adnan Oktar Twitter'daki mesajına şöyle devam etti. "Gerçek sevgiyi elde etmek için coşkulu sevgi merhamet ve affedicilik gerekir, milletimiz bu candanlığı gördükçe Hükümeti bağrına basar."

 Haber Kaynağı: Son Yorum HaberHaber okunma sayısı: 3494

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Adnan Oktar'a Destek

    Misafir Biz Ak Parti Burdur İl Teşkilatı olarak Adnan Oktar Hocamıza her türlü şekilde destek veriyoruz. Bizden ayrılan bizden değildir. Hami Yıldırım'a da halkımız sandıkta cevabını verecektir. 01 Ocak 2014 22:52

DİĞER HABERLER