kizilay_banner_728X090 width="728" height="90" title="">

Adnan Oktar Kaçırılan Korucu İçin Çağrıda Bulundu

16 Ocak 2015 Cuma 20:22
adnan-oktar-kacirilan-korucu-icin-cagrida-bulundu

Adnan Oktar dün gece A9 TV Kanalı’nda Silopi’de kaçırılan korucu başı Lezgin Sak’ın bir an önce bulunması için Şırnak Valisi Hasan İpek ve Emniyet Müdürü İsa Aydoğdu’ya çağrıda bulundu.

Gerekli bütün tedbirlerin derhal alınması gerektiğini vurgulayan Oktar şunları söyledi: “Şırnak Valisi Hasan İpek’ten özellikle rica ediyorum derhal bu kardeşimizi bulsunlar, Lezgin Sak. Emniyet Müdürü İsa Aydoğdu da Emniyet’i ayağa kaldırsın Gerekirse jandarma kullanma yetkisi de var, Özel Harekatı da çağırabilir… Güzel haber bekliyoruz…”

PKK’nın bu şımarıklığının, vatan topraklarını bizden almış gibi göstertmesinin bütün Türk milletinin ağırına gittiğini ifade eden Adnan Oktar, “buna daha fazla dayanacak gücümüz yok bizim, bir an önce bu konu hallolsun” dedi.

Her gece canlı yayın programlarında PKK’ya yönelik sert ve ağır söylemleriyle dikkat çeken Oktar, “Bıktık biz bu olaydan artık. PKK Güneydoğu’da elini kolunu sallayarak gezecek, istediği faaliyeti yapacak, Allah’sız, dinsiz progaranda yapacak, sen tek kelime Allah’tan bahsedemeyeceksin Güneydoğu’da, tek bir tane kitap dağıtamayacaksın, bir yerden bir yere seyahat edemeyeceksin” diye konuşmasına devam etti.

Hızını kesmeyen Oktar, “Yolda PKK’nın arama yapması ne demek, bu rezalete son verilsin…. Ya 80 milyon şehit olalım bitsin bu iş, veyahut bu vatanın bu toprağı kurtulsun” diyerek PKK’nın şımarıklıklarına son verilmesi için yine çağrıda bulundu.

 

Videoyu  izlemek için:Haber okunma sayısı: 4978

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER