kizilay_banner_728X090 width="728" height="90" title="">

Adnan Oktar: "Dünya Derin Devletleri Türkiye'yi Bölmek İçin Başkanlık Sistemini İstiyor!"

27 Ocak 2015 Salı 07:15
adnan-oktar-dunya-derin-devletleri-turkiyeyi-bolmek-icin-baskanlik-sistemini-istiyor

Adnan Oktar, Başkanlık Sistemi'nin Türkiye'yi bölmek için kurulmuş bir tuzak olduğunu, her ne kadar Ak Parti bu sistemi iyi niyetlerle istese de sonuçta bu sistemin Türkiye'yi bölünmeye götüreceğini söyledi.

A9 TV ekranlarında Başkanlık Sistemi konularında yaptığı açıklamalar ile bu sistemin Türkiye'de uygulanmasına güçlü şekilde karşı çıkan Adnan Oktar, dün gece de konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Başkanlık Sistemi'nin Türkiye'yi bölmek ve sonuç olarak İslam Birliği'nin oluşmasını engellemek için dayatılmaya çalışıldığını söyleyen Adnan Oktar, Derin Devletlerin bu şeytani tuzağına düşülmemesi gerektiğinin üzerinde durdu.

İŞTE ADNAN OKTAR'IN DÜN GECEKİ AÇIKLAMALARI:

"Dünya derin devletleri Başkanlık sistemini Türkiye'yi bölmek için istiyor. Bunu bile bile başkanlık sistemini istemek çok yanlış olur. Kesinlikle bu tuzağa düşmesinler. 

Başkanlık Sistemi ABD'de uygulanıyor olabilir ama o ülke de bu sistemden kurtulmak istiyor. Bu sistem ile ülke idare etmenin çok zor olduğunu söylüyorlar. ABD dışındaki ülkelere baktığımızda ise tek bir ülkede bile Başkanlık Sistemi'nin iyi şekilde uygulandığı görülmüyor. Başkanlık Sistemi'ni uygulayan bütün ülkelerde ya darbe olmuş, ya diktatoryel iktidar sebebiyle ülke karışmış, ya da ekonomik çöküntü yaşanmakta.Bir de Osmanlı'da da Başkanlık Sistemi eyalet sistemi vardı deniyor. Fakat düşünülmüyor ki bizim ülkemiz Osmanlı gibi güçlü bir durumda değil. Etrafımız tehditlerle çevrilmiş durumda. PKK ülkemizin doğuzunu bizden koparmak istiyor. Derin Devletler İslam Birliği'ni engellemek için Türkiye'de kargaşa ortamının artırılmasını hedefliyor. Bu ortamda sistem değişikli çok tehlikeli bir hareket olur.

İslam alemi birleşir, Türkiye çok güçlü olur, İslam Birliği kurulursa o zaman Başkanlık olabilir. Türkiye bölünürse İslam Birliği de olmaz.

Ülkemiz büyük bir belaya yaklaştırılmak isteniyor. Türkiye'de vatanseverlerin özellikle şu dönemde kükremesi gerek. Başkanlık Sisteminin getireceği tehlikelerin her yerde anlatılması gerek.

Haber Kaynağı: Son Yorum HaberHaber okunma sayısı: 8616

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER