kizilay_banner_728X090 width="728" height="90" title="">

Adnan Oktar: “Burası Şamata İle Başbakan Gönderilecek Bir Ülke Değil”

28 Aralık 2013 Cumartesi 01:14
adnan-oktar-burasi-samata-ile-basbakan-gonderilecek-bir-ulke-degil

Adnan Oktar bir kısım derin güçlerin ülkemizi zayıflatmaya çalıştığını, bu güçlere karşı hükümete tam destek verilmezse bundan sonra da sürekli Türkiye’ye oyun oynanabileceğini söyledi. “Burası Şamata İle Başbakan Gönderilecek Bir Ülke Değil” diyen Adnan Oktar hükümete destek mahiyetli Twitter'da #GeçmişiUnutmaİstikrarıBozma etiket ile bir kampanya başlattı

A9 TV'de canlı yayınlanan Adnan Oktar ile Sohbetler programında konuşan Adnan Oktar hükümete sahip çıktı. Türkiye üzerine oynanan oyunlara değinen Adnan Oktar “Hükümeti ve Türkiye'yi ile istedikleri gibi yönlendirebileceklerini sanıyorlar. Eğer hükümet bu bir kısım güçlerin etkisi ile gönderilirse, bundan sonra Türkiye ile her istedikleri gibi oynarlar. O zaman ne seçime ne başka bir şeye gerek kalmaz. Allah korusun o eski karanlık günlere geri döneriz. Herkes aklını iyi kullansın” dedi.
 

İŞTE ADNAN OKTAR'IN AYRINTILI AÇIKLAMALARI:
 

“Eskiden faili meçhul cinayetler herkesin gözleri önündeydi. Allah'a çok şükür ki şimdiki hükümetimiz ile bu olaylar durdu. Ekonomi her yer kasıp kavrulurken sağlam durabildi. Ülkedeki derin çeteleri maşaAllah durdurmayı başardı. İcraatları ortada. Havalimanları, tren sistemleri, sanayi... MaşaAllah çok başarılı oldu.
 

Ben açık söyleyeyim, burası şamata ile Başbakan gönderilecek bir ülke değil. Başbakan seçimle gelir, seçimle gider. Eğer seçimde giderse, tamam. Ama millet istiyorsa, seviyorsa kim ne diyebilir? Burası Türkiye. Demokrasi ile yönetilen bir ülkeyiz. Birkaç derin güç istedi diye hükümeti ve Başbakanımızı teslim etmeyiz.

Haber Kaynağı: Son Yorum HaberHaber okunma sayısı: 5216

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER