kizilay_banner_728X090 width="728" height="90" title="">
evrim-masali-yeni-bastan-canlilik-proteinsiz-baslasin-ama-sekersiz-olmasin

Evrim Masalı Yeni Baştan: ''Canlılık Proteinsiz Başlasın ama Şekersiz Olmasın''

Her ne kadar Darwinistlerin sesleri eskisi gibi güçlü çıkmasa da zaman zaman denemeler yapmaya devam ediyorlar.

bu-canlilar-23-milyar-yildir-hic-degismedi

Bu Canlılar 2.3 Milyar Yıldır Hiç Değişmedi!!!

Ünlü bilim dergilerinde yer alan son bulgulara göre sülfat bakterileri 2.3 milyar yıldır hiç değişim geçirmedi. Şu ana kadar bulunan bütün fosil kayıtlarına göre canlı türleri evrim geçirmeden aynı şekilde devam etmektedir.

taksimdeki-milyonlarca-yillik-fosiller-gorenleri-hayrete-dusurdu-

Taksim'deki Milyonlarca Yıllık Fosiller Görenleri Hayrete Düşürdü!

Taksim Metro girişinde yüz milyonlarca yıllık fosiller sergilendi. Halk sergiye akın etti...

laboratuvar-ortaminda-molekul-uretmek-evrime-delil-degildir

Laboratuvar ortamında molekül üretmek evrime delil değildir

Laboratuvar ortamında molekül üretmek evrime delil değildir

papa-fransis-ve-vatikan-evrim-propagandasina-bir-an-once-son-vermelidir

Papa Fransis ve Vatikan evrim propagandasına bir an önce son vermelidir

Papa Fransis ve Vatikan evrim propagandasına bir an önce son vermelidir

evrim-teorisi-yeni-bulunan-fosil-ile-coktu

Evrim Teorisi Yeni Bulunan Fosil ile Çöktü!

Yeni bulunan kafatası Fosili evrim teorisinin doğru olmadığını gösterdi!

bodrum-oasiste-fosil-sergisi-duzenlendi

Bodrum Oasis'te Fosil Sergisi Düzenlendi

Bodrum'da'da yapılan Fosil sergisinde milyonlarca yıllık Yaratılış'ı kanıtlayan canlı fosilleri sergilendi.

antalyada-yaratilisi-anlatan-fosil-sergileri-duzenlendi

Antalya'da Yaratılış'ı Anlatan Fosil Sergileri Düzenlendi

Antalya'da yapılan Fosil sergisinde milyonlarca yıllık canlı fosilleri sergilenerek canlıların hiçbir zaman evrim geçirmedikleri ve yaratıldıkları günden bugüne değin hep aynı kaldıkları anlatıldı

350-milyon-yil-oncesinden-gelen-canli-doku-parcalari

350 Milyon Yıl Öncesinden Gelen Canlı Doku Parçaları

Bilim adamları uzun süredir kompleks organik moleküllerin fosilleştikten sonra korunamayacaklarını düşünüyorlardı. Fakat Ohio - Indiana’da ortaya çıkartılan 350 milyon yıllık deniz canlılarına ait fosiller bu varsayımları değiştirdi.

bilim-dunyasini-sasirtan-bulus-dna-dizisinin-anlami-her-turde-ayni-degildir

Bilim Dünyasını Şaşırtan Buluş: Dna Dizisinin Anlamı Her Türde Aynı Değildir

Her canlı DNA veya RNA denen bir çeşit harf dizisinden oluşan genetik koda sahiptir ve bu konuda çok uzun yıllardır araştırmalar yapılmaktadır. Ne var ki genetik biliminin ilk yıllarından itibaren elde edilen tüm veriler, “tesadüfe dayalı yaşam yanılgısı” na göre değerlendirilmiştir. Dolayısıyla da birçok yanlış inanış genetik bilimine hakim olmuştur. Örneğin farklı canlı türlerinde, aynı genetik harf dizisine sahip olunması durumunda, canlının protein yapısına etkinin de birebir aynı olacağı tartışılmaz olarak kabul edilmekteydi. Bu sebeple, genetik yapının benzerliği, canlıların ortak ataya sahip olduğuna delil olarak sunulmaktaydı; ancak bu iddiayı destekleyecek ne hayali ortak atalara ait kalıntılar ne de canlıların mutasyonlarla yeni bir türe dönüştüğüne dair örnekler verilememektedir. Buna rağmen tamamen zanna dayalı bir inançla, bu iddialar bilimsel gerçekmiş gibi savunulmaya devam edilmektedir.

darwinistler-bilimsel-terimler-ve-formullerle-bilimi-kullanarak-buyu-etkisi-olustururlar

Darwinistler Bilimsel Terimler ve Formüllerle Bilimi Kullanarak Büyü Etkisi Oluştururlar

Evrim teorisi ile ilgili tüm aldatıcı haberlerin bilim adına ortaya çıkması, Darwinist bilim dergilerinde yayınlanması, okul müfredatlarında biyoloji derslerinde bilim gibi öğretilmesi ve evrim savunucularının sürekli olarak bilimsel olduklarını öne sürmeleri insanlar üzerinde yoğun bir telkin oluşturmuştur. Darwinistlerin bu yoğun telkinleri sonucunda, evrimi reddetmek adeta bilimi reddetmekle eşdeğer gösterilmiştir. İnsanlara bilim diye, dayatma yoluyla evrim öğretilmiştir.

evrim-teorisini-temelden-yikan-soru-cansiz-molekuller

Evrim Teorisini Temelden Yıkan Soru: Cansız Moleküller…

Aslında evrim teorisi daha yolun en başında, yani “hayat nasıl başladı?” sorusu karşısında çökmüştür. Fosiller veya türlerin oluşumu hakkında sayısız spekülasyonlar yapan, sayfalarca hikayeler anlatan evrimciler, “Hayat nasıl başladı?” sorusu karşısında hayali senaryolar dahi üretemeyerek, tamamen sessizliğe bürünmektedirler. Çünkü tek bir protein molekülünün dahi kendiliğinden, tesadüfler sonucunda nasıl meydana geldiğini açıklamalarına imkan yoktur; cansız moleküllerin nasıl olup da canlı bir organizmaya dönüştüğü sorusuna verebilecekleri bir yanıt bulunmamaktadır.

darwinin-evrim-teorisi-neden-dinle-celisir

Darwin'in Evrim Teorisi Neden Dinle Çelişir?

Günümüzde bazı çevreler Charles Darwin'in evrim teorisinin, dinle çelişmeyeceği, evrim teorisine karşı çıkanların ise gereksiz bir gündem oluşturdukları görüşüne sahiptirler.

evrim-teorisini-temelden-yikan-soru-cansiz-molekuller

Evrim Teorisini Temelden Yıkan Soru: Cansız Moleküller…

Aslında evrim teorisi daha yolun en başında, yani “hayat nasıl başladı?” sorusu karşısında çökmüştür. Fosiller veya türlerin oluşumu hakkında sayısız spekülasyonlar yapan, sayfalarca hikayeler anlatan evrimciler, “Hayat nasıl başladı?” sorusu karşısında hayali senaryolar dahi üretemeyerek, tamamen sessizliğe bürünmektedirler. Çünkü tek bir protein molekülünün dahi kendiliğinden, tesadüfler sonucunda nasıl meydana geldiğini açıklamalarına imkan yoktur; cansız moleküllerin nasıl olup da canlı bir organizmaya dönüştüğü sorusuna verebilecekleri bir yanıt bulunmamaktadır.

evrim-teorisi--bu-yuzyilin-en-buyuk-kitle-aldatmacasidir

Evrim Teorisi Bu Yüzyılın En Büyük Kitle Aldatmacasıdır

14 Ağustos 2009 tarihinde Habertürk kanalında yayınlanan Sansürsüz programında katılımcı Darwinistler, evrimin bir teori olduğunu ve şu an kabul edilmiş diğer teoriler gibi kabul edilmesi gerektiğini savunmuşlardır. Teori kavramını açıklarken, bilimin “dilinden hipotezler kullanarak ve çeşitli yasalarla ispatlanan şey” olduğunu belirtmişler ve bu açıklamayı esas alarak, evrimin, rölativite teorisi veya atom teorisi gibi ispatlanmış bir teori olduğu olduğunu iddia etmişlerdir.

okullardaki-darwinist-egitim-siddet-ve-terorun-ana-kaynagidir

Okullardaki Darwinist Eğitim Şiddet ve Terörün Ana Kaynağıdır

Dünyada hiçbir şey tesadüfen olmadığı gibi, 20. ve 21. yüzyılda tüm dünyanın sürüklendiği herc-ü merc (insanlar arasında meydana gelen fitne-fesat) de tesadüf değildir. Allah bu olaylarla insanlara önemli bir örnek göstermiştir ve hala bunu görmelerini istemektedir.

evrim-teorisinin-ardindaki-gercek

Evrim Teorisinin Ardındaki Gerçek

Son günlerde belirli çevreler, özellikle bir takım medya organları çürümüş bir iddiayı tekrar diriltmeye çalışıyorlar. Diriltilmeye çalışılan ölü, hiç bir dayanağı kalmamış evrim teorisidir. 19. yüzyılın ortasında Charles Darwin tarafından ortaya atılan ve insanların oluşumunu sözde açıkladığını iddia eden bu teorinin ölümü, ortaya çıkan her yeni bilimsel gerçekle bir kez daha tescilleniyor.

darwinistler-evrim-teorisini-reddedilemez-gosterirler

Darwinistler, Evrim Teorisini ''Reddedilemez'' Gösterirler

Bilimsel bir teoride, genellikle teori ortaya atılır; bilimsel olarak doğrulanır veya yanlışlanır. Bilimsel olarak kabul edilir veya iptal edilir. Big Bang teorisi bilimsel bir teoridir ve doğrulanmıştır. Bu teoriyi destekleyen deliller karşısında öne sürülen karşıt mantıkların geçersizliği aşikardır. Kimse diğer ihtimallerin delillendirilmesi konusu üzerinde durmamaktadır. Çünkü elde somut bilimsel deliller vardır. Somut deliller, diğer ihtimaller karşısında bu bilimsel teoriyi doğrulamıştır.

darwinist-egitim-siddet-ve-terorun-ana-kaynagidir

Darwinist Eğitim Şiddet ve Terörün Ana Kaynağıdır

Dünyada hiçbir şey tesadüfen olmadığı gibi, 20. ve 21. yüzyılda tüm dünyanın sürüklendiği herc-ü merc (insanlar arasında meydana gelen fitne-fesat) de tesadüf değildir. Allah bu olaylarla insanlara önemli bir örnek göstermiştir ve hala bunu görmelerini istemektedir. Tüm insanlığın anlaması gereken şudur: Eğer insanlar sevgi, kardeşlik, dostluk ve fedakarlık için yaratıldıklarını unuturlarsa, birlik olup güçlenmek yerine bölünüp çekişmeyi tercih ederlerse, batıl ideoloji ve akımlara kapılır “ilerlemek için öldürmenin ve savaşın gerekli olduğuna” inanırlarsa, bekledikleri çatışma kendi başlarına gelir. Ve çok önemli bir gerçekle yüzleşirler: Çatışma ilerleme değil, sadece yıkım getirir.

komunist-ideoloji-darwinizmle-hayat-bulmaktadir

Komünist İdeoloji Darwinizm'le Hayat Bulmaktadır

Bugün komünist rejimlerin dünyanın pek çok ülkesinde iktidarda olmaması veya siyasi olarak etkinliğinin azalması pek çok kişinin "komünist ideoloji yokoldu" şeklinde yanlış bir yargıya varmasına neden olmuştur. Oysa komünizm her ne kadar siyasi olarak etkinliğini yitirmişse de, komünizmin fikri temeli olan materyalist dünya görüşü dünyanın pek çok ülkesinde, toplum hayatının pek çok safhasında etkinliğini korumaktadır. Bu nedenle geride bıraktığımız asırda milyonlarca insanı ölmesine neden olan, zulmün, çatışmanın ve acımasızlığın hakimiyetini hedefleyen komünist ideolojinin hangi unsurlarla hayat bulduğunu doğru anlamak son derece önemlidir. Çünkü bir ideolojinin yıkılması, ancak o ideolojiyi besleyen hayat damarlarının kesilmesi ile mümkün olur.