kizilay_banner_728X090 width="728" height="90" title="">

Kombitamircisi.com.tr den Kombi Servisinde Devrim Yapacak Yenilikler

22 Nisan 2015 Çarşamba 17:26
kombitamircisicomtr-den-kombi-servisinde-devrim-yapacak-yenilikler

Siz değerli müşterilerimize her anlamda kaliteli ve güvenilir izlemler bırakarak yıllardır www.kombitamircisi.com.tr olarak çalışmalarımıza son sürat devam ediyoruz. Bizi biz yapan siz değerli müşterilerimizi dinliyor ve sizlerin istekleri doğrultusunda çalışmalarımızı hızla ilerletiyoruz. Sizlerin memnun olduğunu görmek ve bilmek bizleri her zaman memnun ederek çalışmalarımızı daha çok azimli bir şekilde sürdürmemize neden oluyor. Bizler 21 yıldır uzman teknisyen kadromuz ve çağrı merkezi çalışanlarımızla 7/24 servis hizmetine hız kesmeden devam ediyoruz.
 

kombi

Günün her saatinde bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Çağrı merkezi çalışanlarımız teknisyenlerimiz kadar bilgili olup soracağınız her sorulara istinaden eksiksiz cevap vermektedirler. Aynı zamanda kullanıcı olarak telefon üzerinden canlı destek alabilirsiniz. Sizler bizleri daha iyi tanıyın ve kampanyalarımız hakkından detaylı bilgi alın diye bu sayfayı oluşturmuş bulunmaktayız. Kombi Servisi olarak sizler için öyle kampanyalar oluşturduk ki bu kampanyalar siz kombi kullanıcılarını son derece memnun edeceğine inanıyoruz. Öncelikle aynı gün içerisinde arayıp Vip servisimizden faydalanabileceksiniz. Vip servisten ancak müşteriler mesai saati içerisinde yararlanabilecekler. 6 saat içerisinde servis yönlendirmesi sağlanacaktır fakat bu servisi talep eden tüketicilerimiz iki servis bedeli ödemek durumunda kalacaklar. Aynı zamanda toplu Kombi Bakımı yaptırmak isteyen kullanıcılar için harika bir fırsat daha elinize geçiyor. Toplu bakımlarda yani ona yakın kombilerde %30 on ve elli arası kombilerde %35 elliyi aşkın kombilerde de %45e varan indirimler söz konusu olacak. Kombi bakımınızı yaptırarak hem kombinizin ömrünü uzatın hem de tasarruf yaşayın diye her durumu sizler için düşündük. Bunun yanı sıra petek temizliği işlemlerinde kombi bakımından da kullanıcı ücretsiz olarak yararlanacak. 100 tl olan bakım işlemini tesisat temizliği yaptırarak ücretsiz yararlanabilirsiniz. En önemlisi de doğalgaz kullanan her kullanıcı için gaz alarm cihazı + bakım kampanyası oluşturduk. Gaz alarm cihazı her dairede tercih edilen ve önemli cihaz haline gelmiştir. Olası gaz sızıntısına karşı tercih ettiğiniz gaz alarm cihazı yanında kombi bakımı da sizlere ücretsiz olarak yapılacaktır. İki hizmeti de bir arada yaşayabileceksiniz.

Bunun dışında eğer daha öncesinden bizlerden servis talep ettiyseniz üç sene içerisinde aynı şekilde servis taleplerinizde sizlerden bir kez daha servis ücreti talep edilmeyecektir. Kampanyalarımız hakkında daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz çağrı merkezimize ulaşabilir sizlerde kampanyalarımızdan zaman geçmeden yararlanabilirsiniz. Hemen arayın…Haber okunma sayısı: 744

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Meliha

    Misafir Çok teşekkür ederim sayenizde çok profesyonel bir ekipten hizmet aldım. 28 Mayıs 2015 08:53

  • Kombi Servisi

    Misafir Çok çok memnun kaldım sabrınız ve kaliteli servisinizden dolayı çok teşekkür ederim 04 Haziran 2015 10:17

DİĞER HABERLER