kizilay_banner_728X090 width="728" height="90" title="">

Chappie 2015 filmini izledim ve…

13 Haziran 2015 Cumartesi 18:50
chappie-2015-filmini-izledim-ve

Herkese merhabalar, bu sabah tek sizlere belki de çoktan seyrettiğiniz tek filmi tanıtacağım, insan robotumuz Chappie. 2013 seneninden ardından sinema pazarında bilim kurgu tarzındaki filmler kocaman artış gösterdi. Üstelik yalnızca bilim kurgu olmaktan çıktılar, robotlar ile komedi ve dram sahneleri çektiler. Tek Takım zaman robotlar amaçlı oturup ağladık. Chappie de öyle tek film. Tek insan robot, düşünealim, profesyonel tek mekanizma. Filmi bilim kurgu diyerek takip ettim ama söylemeliyim ki hem tek güldüm hem tek üzüldüm. Ama daha tek sürü bana yönelik tek komedi filmiydi. Öpüşme, koklaşma da meydana gelmediği amaçlı aileniz ile oturup izleyebileceğiniz, hem tek küçüklerin hem tek büyüklerin dikkatini çekebilecek tek film diyebilirim başka bir deyişle Chappie için

Filmin konusundan kısacası belirtmek gerekirse yakın gelecekte kurulan robot polisler vatandaşları baskısı altına alır, suçluları rahatlıkla aşağı eder. Bilinçleri olmayan bu robotları polisler muayene etmektedir. Mermi yemeyen bu polislerden bıkan insanlar ise ağır ağır ayaklanmaya başlar. Birçok işe yaramayan bu minik ayaklanmaların yakınında tek robot, hem tek de bilinci meydana gelen tek robot suçluların eline geçtiğinde ise işler tamamıyla değişir.

Yazan ve yönetmen Neill Blomkamp son vakitlerde bilim kurgunun üstadı olarak hatıralıyor . Bilhassa yaptığı filmlerde bilim kurgu türlerinin tek sürü ilerisine giden Neill, alışılmışın dışarısında vatandaşları bilim kurgu türleri ile hem tek güldürüyor hem tek de ekranların en başında düşündürüyordu. Her ne civarı son filmi ile bekleyenleri düş kırıklığına uğratsa da kırılan kalpleri Chappie ile almayı başarmış gözüküyor.

Film deki espriler daha tek sürü oyuncuların tutumları , hareketleri üst kısmına oluşturulmuş . Ama çok güldüğüm tek film. Ki tek bilim kurgu filminde güldürmek pratik olmuyor. Tavsiyeyi pek uzunca tutmayacağım, aşağı fragmanı bırakıyorum. Film arayanlara duyurulur!

http://onlinefullizle.com/chappie-turkce-dublaj-izle.htmlHaber okunma sayısı: 1168

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER